American Horror Story nabízí druhý teaser. Dočkáme se voodoo

ahs-posterStanice FX vypustila další návnadu pro fanoušky oblíbeného hororového seriálu American Horror Story. Čarodějnice budou zvládat i mocné umění voodoo.

Po prvním teaseru na připravovanou třetí sérii seriálu s podtitulem Coven, slet čarodějnic, nás tvůrci ujistili, že se American Horror Story bude držet své prazvláštní strašidelné jedinečnosti. Druhý nám náš názor jen upevní a zároveň nám prozradí, s čím si budou muset poradit noví hrdinové.

Třetí série se odehraje v New Orleans v době rozkvětu čarodějnictví. Jelikož se v blízkosti města pohybuje většina čarodějek, tak se zde uspořádá slet těch nejlepších z nejlepších. Jak si s ďáblovými přisluhovačkami poradí obyvatelé města, to se dozvíme už 9. října.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
American Horror Story nabízí druhý teaser. Dočkáme se voodoo