AC III: The Tyranny of King Washington ukazuje v traileru druhou epizodu

OBR.: Assassin's Creed 3

Chybí necelý týden do vydání druhé epizody rozsáhlého DLC The Tyranny of King Washington, které nese podtitul The Betrayal. Rozvine orlí schopnosti asasína.

DLC The Tyranny of King Washington celkem obsahuje tři epizody. První, s názvem The Infany, jsme se dočkali 19. února. Poslední epizoda s podtitulem The Redemption vše ukončí 23. dubna.

Zajímavou novinkou The Betrayal je síla orla, do kterého se můžete proměnit a snadno uniknout svým pronásledovatelům. Využíváte bystrosti orlího zraku, pomocí kterého prozkoumáváte i ty nejtmavší zákoutí v okolí.

Tvůrci ještě více rozvinuli schopnosti dravce, za letu můžete napadnout své protivníky a lehce je tak usmrtit. Tato dovednost hráčům dává velkou šanci uspět proti tyranii Washingtona a získat zpět svobodu lidu.

Druhá epizoda Assassin’s Creed III: The Tyranny of King Washington vychází 19. března jako DLC obsah pro platformy Xbox 360, PS3 a PC.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.